Замечание: Undefined index: type в файле /home/ideas4m/domains/ideasformuseums.com/public_html/hostcmsfiles/lib/lib_214/lib_214.php (строка 382)Замечание: Undefined index: type в файле /home/ideas4m/domains/ideasformuseums.com/public_html/hostcmsfiles/lib/lib_214/lib_214.php (строка 393)Замечание: Undefined index: view в файле /home/ideas4m/domains/ideasformuseums.com/public_html/hostcmsfiles/lib/lib_214/lib_214.php (строка 409)

Conference 2024

Национальная конференция

12.11.2024 10:00
14.11.2024 16:00

Страна: Великобритания
Лидс

We’re delighted to announce that MA Conference 2024 will be held on 12-14 November 2024 at the Royal Armouries Museum, Leeds.

Booking details will be made available in early 2024.

Everything you need to know

Check out our handy guide to everything you need to know about Conference 2024 as an in-person delegate, including information about getting to the venue, accessibility, sustainability and more.

Источник https://www.museumsassociation.org/events/conference-2024/