Замечание: Undefined index: type в файле /home/ideas4m/domains/ideasformuseums.com/public_html/hostcmsfiles/lib/lib_214/lib_214.php (строка 45)Замечание: Undefined index: type в файле /home/ideas4m/domains/ideasformuseums.com/public_html/hostcmsfiles/lib/lib_214/lib_214.php (строка 298)Замечание: Undefined index: type в файле /home/ideas4m/domains/ideasformuseums.com/public_html/hostcmsfiles/lib/lib_214/lib_214.php (строка 309)Замечание: Undefined index: view в файле /home/ideas4m/domains/ideasformuseums.com/public_html/hostcmsfiles/lib/lib_214/lib_214.php (строка 325)Замечание: Undefined index: view в файле /home/ideas4m/domains/ideasformuseums.com/public_html/hostcmsfiles/lib/lib_214/lib_214.php (строка 432)

Moving on Up 2023: Making an Impact with your Career

Музеология/музееведение

23.03.2023 13:00
23.03.2023 18:00

Страна: Великобритания

Moving on Up 2023 is the essential conference for mid-career professionals who are ready to take the next step in their careers and want to identify areas for progress, develop their networks and discover how they can demonstrate their impact in the sector.

This event for people working in any area of the museum sector, and those employed in a different sector looking to bring their skills and experience to a heritage setting. It aims to give you with the confidence, contacts and ideas to think innovatively and creatively about how you can progress your career and be a changemaker in the sector.

Источник https://www.museumsassociation.org/events/moving-on-up-making-an-impact-with-your-career-2/