Замечание: Undefined index: type в файле /home/ideas4m/domains/ideasformuseums.com/public_html/hostcmsfiles/lib/lib_214/lib_214.php (строка 45)Замечание: Undefined index: type в файле /home/ideas4m/domains/ideasformuseums.com/public_html/hostcmsfiles/lib/lib_214/lib_214.php (строка 298)Замечание: Undefined index: type в файле /home/ideas4m/domains/ideasformuseums.com/public_html/hostcmsfiles/lib/lib_214/lib_214.php (строка 309)Замечание: Undefined index: view в файле /home/ideas4m/domains/ideasformuseums.com/public_html/hostcmsfiles/lib/lib_214/lib_214.php (строка 325)Замечание: Undefined index: view в файле /home/ideas4m/domains/ideasformuseums.com/public_html/hostcmsfiles/lib/lib_214/lib_214.php (строка 432)

Come Together: Building Sustainable Community Partnerships

Инклюзия

08.12.2022 13:00
08.12.2022 18:00

Страна: Великобритания

From making connections with different communities to building long-lasting relationships that have a real impact, this one-day conference will explore how museums can create organisational change and ensure community engagement work is sustainable, embedded and equitable.

Event fees

Concessionary Member – £30
Member (Essential, Full, Institutional and Commercial members) – £ 40
Non-member – £ 60

Not a member? Join today and pay a discounted price for this event as well as receiving lots of other great benefits.

Источник https://www.museumsassociation.org/events/come-together-building-sustainable-community-partnerships/