Замечание: Undefined index: type в файле /home/ideas4m/domains/ideasformuseums.com/public_html/hostcmsfiles/lib/lib_214/lib_214.php (строка 45)Замечание: Undefined index: type в файле /home/ideas4m/domains/ideasformuseums.com/public_html/hostcmsfiles/lib/lib_214/lib_214.php (строка 298)Замечание: Undefined index: type в файле /home/ideas4m/domains/ideasformuseums.com/public_html/hostcmsfiles/lib/lib_214/lib_214.php (строка 309)Замечание: Undefined index: view в файле /home/ideas4m/domains/ideasformuseums.com/public_html/hostcmsfiles/lib/lib_214/lib_214.php (строка 325)Замечание: Undefined index: view в файле /home/ideas4m/domains/ideasformuseums.com/public_html/hostcmsfiles/lib/lib_214/lib_214.php (строка 432)

Museums Association Conference 2022

Детская аудитория, Инклюзия, Исследования аудитории, Корпоративная культура, Маркетинг и PR, Менеджмент, Национальная конференция, Социальное равенство, Социальные сети

03.11.2022 10:00
05.11.2022 18:00

Страна: Великобритания
Эдинбург

Join us in Edinburgh next year

We’re delighted to confirm that Conference 2022 will be held at Edinburgh International Conference Centre from 3 to 5 November 2022.

Watch this space for more information over the coming months.

Подробности будут публиковать на сайте MA